1. Ödeme Süreçleri

a. Partcacı.com sitemizden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizi tüm bankalara ait sanal kart, kredi kartı/banka kartı ile tek çekim ya da taksitli olarak yapabilirsiniz.

b. Partcacı.com sitemizden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizi sanal kart ve kredi/banka kartlarınız ile havale & EFT yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Havale & EFT yaparken vermiş olduğunuz sipariş numarasını açıklama bölümüne yazmanız gerekmektedir.

c. Partcacı.com sitemizden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizde 500 TL'ye kadar kapıda ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Kapıda ödeme seçilen alışverişler PTT Kargo ile gönderilir. Kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 7.5 TL ücret talep edilir.

*Kapıda ödeme bedeli kargo firması tarafından alınmakta olup 7,50 TL olarak ücretlendirilmektedir.

2. Alışveriş Esnasında Neden 3d Secure Tercih Ediyoruz?

Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode logoları bulunan sanal iş yerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri olası sahtekârlıklara karşı güvence altına alınır.

3. Ödeme Süreçlerinde Yaşanan Sorunlar Hakkında

a. Kredi kartı veya banka kartınız online/internetten alışveriş işlemlerine açıksa alışverişinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin gerçekleşmemesi durumunda bankanız ile iletişime geçerek kartınızın internet alışverişine açık olduğunu kontrol ediniz.

b. Banka (ATM) kartıyla veya kredi kartınız ile ödeme yaparken kart bilgilerinizi girdiğiniz ödeme ekranında "3D Secure’’ sistemi ile şifrenizi girmek için ayrı bir ekrana yönlendirileceksiniz. 3D Secure güvenlik sistemini kullanabilmeniz için kartınız 3D secure sistemine kayıtlı olmalı ve online alışverişe açık olmalıdır. Banka kartınızını online alışverişe açtırmak ve 3D Secure güvenlik sistemine kaydettirmek için lütfen bankanızla iletişime geçiniz.

4. Kredi Kartı Bilgilerinin Saklanması

Kart bilgileri, www.partcaci.com sisteminde saklanmamaktadır. Bu nedenle, kartınız bilginiz dışında www.partcaci.com tarafından kullanılamaz. Satın alınan bir ürünün bedelinin tekrar tahsil edilmesi, www.partcaci.com’un ve bankaların teknik alt yapısı tarafından engellenmektedir.

Bilginiz olmadan kredi kartınız ile alışveriş yapıldığını tespit etmeniz halinde yasal yollara başvurmanız gerekmekte olup, alışverişin detaylarının yasal merciler tarafından istenmesi halinde paylaşılacaktır.

www.partcaci.com’a üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler, keza kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.